Умань може залишитися без води через розкрадання комунальної власності — ВІДЕО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Умань може залишитися без води через розкрадання комунальної власності — ВІДЕО

  • Неділя, 18 лютого 2018, 13:37

7865Комунальне підприємство «Уманьводоканал» розмістило на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомлення про можливе призупинення централізованого водопостачання в місті.

Адміністрація «Уманьводоканалу» повідомила з посиланням на сайт  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», що без водопостачання та водовідведення можуть залишитися жителі Умані та Білої Церкви — приблизно 300 тис. осіб.

8d214aa980881c5b1c6bc6e9eadc87ea

Водопостачання може призупинитись через конфлікт інтересів навколо комунального водоводу в Білій Церкві.

«Причина — труба, яку витребовують київські бізнесмени ТОВ "Новація-1" у водоканалу. Дана мережа використовується з метою очищення питної води (використовується як футляр технологічної мережі для транспортування гіпохлориту натрію), яка подається на міста Біла Церква та Умань. Й належить вона громаді міста», — зазначається у повідомленні.

viber-image2-768x576

17 лютого ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» стало відомо, що ТОВ «Новація-1» веде розкопки по вилученню трубопроводу в полі поблизу села Глибічка. На місце подій виїхали директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» Тетяна Бойко, мер Білої Церкви Геннадій Дикий та представники правоохоронних органів.

viber-image5-768x576

«В полі було знайдено екскаватор, але без власника. На даний час розкопано й порізано на шматки майже 500 метрів сталевої труби діаметру 1400 мм. Частину вже почали вивозити. Трубопровід порожній. Технологічні мережі, які знаходилися всередині трубопроводу, зникли», — повідомляє ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

viber-image4-768x576

Земляні роботи проводять неподалік від високовольтних електричних мереж, пошкодження яких може призвести до повної зупинки водоочисних споруд. Це означає, що водопостачання та водовідведення може в будь-який момент припинитися.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати