сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Конкурс серед закоханих пар Уманщини: з’явилися нові претенденти на перемогу

  • Четвер, 15 лютого 2018, 14:29

963360b595a081567b203ec8126fad80Підійшов до завершення конкурс до Дня святого Валентина, який Уманська районна державна адміністрація проводить серед закоханих жителів Уманського району. Організатором конкурсу виступає сектор культури райдержадміністрації. Спонсорську підтримку надає народний депутат України Антон Яценко.

Для участі у конкурсі закоханим треба було надіслати до трьох фотографій зі своїми половинками та написати, що вони розуміють під словом «Кохання». За підсумками будуть визначені три пари переможців, які отримають подарунки. Про це йдеться на сайті Уманської райдержадміністрації.

Першими заявку на участь подали Михайло та Галина Макарови. Новими учасниками конкурсу стали:

1. Вікторія та Владислав. Ми разом лише рік, але це напевно був найважливіший, найяскравіший і найщасливіший рік у нашому житті. Можливо, це не так багато, але ж все з чогось починається.

2 38

Любов — це саме те відчуття, яке можна побачити, яке можна показати, яким можна поділитися. Повага, без якої все це неможливе. Це моменти разом, які назавжди залишаються у вашій пам'яті. Щось елементарне, повсякденне, але водночас таке особливе і важливе. Це ніжна посмішка на обличчі від довгоочікуваної зустрічі. Міцні та щирі обійми, які зігрівають душу та серце. Це турбота та підтримка один одного, за будь-яких обставин. М'який погляд, що заспокоює та зцілює від усіх негараздів. Це примирення з усіма недоліками та перевагами. Це розвиток, навчання один одного чогось нового. Різні захоплення, які згодом можуть стати спільними. Любов — це готувати разом, вигадувати щось нове та незвичайне. Грати разом в бадмінтон ранньою весною, коли тільки-но засяяло перше сонечко. Вечірній перегляд кінофільмів чи мультфільмів. Ранкові прогулянки, коли на вулицях майже нікого немає. Любов — це впевненість у наступному дні. Те, що завжди потрібно підтримувати, вдосконалювати та цінити. Любов — це щастя, радість, смуток, це життя, яке ти розділяєш з коханою людиною.

3c6a156a19511705a5cb9fd64fe9869e

2. Аня та Максим. Ми разом лише 3 роки.

2 1 3

Для нас кохання — це взаєморозуміння та підтримка. Це бажання зробити людину щасливішою, жертвувати заради своєї другої половинки всім. Це здатність розуміти та пробачати. Кохання — це бачити сенс життя в очах один одного.

2 2 3

3. Криворучко Анатолій і Чернайчук Тетяна. Ми зустрічаємось 6 місяців.

3 1 3

Любов — це коли ти маєш велике бажання нагодувати свого коханого борщем, але не вмієш його готувати.

4. Лілія і Юрій. Ми разом уже 9 років.

1 3 2

Love is — це почуття щастя і душевного тепла кожного дня!!!

1 11

5. Вероніка та Владислав. Ми разом вже 2,5 роки.

2 2 2

Кохання… Що для кожного з нас означає кохати? Для кожної закоханої до безтями людини це поняття своє, особливе. Скільки закоханих, стільки й існує тверджень щодо кохання. І в нас також є своє. Мене звати Вероніка, а мого хлопця — Владислав. Навіть гороскоп говорить про те, що поєднання цих імен разом несе вагому енергетику і прекрасно служить задля досягнення спільних цілей. Ми безмежно кохаємо одне одного. Як то кажуть, так ніхто не кохав, через тисячу літ лиш приходить подібне кохання. З Владом ми познайомились у серпні 2015 року і разом вже 2,5 роки. Ніби ще зовсім маленька річниця, але складається таке відчуття, що ми знаємо один одного набагато більше, і тішить те, що хочеться пізнавати свою другу половинку з кожним днем все сильніше і сильніше, при цьому сприймати всі недоліки і долати труднощі. Багато людей закохуються у протилежну характером людину, обмінюючись своїми рисами характеру і доповнюючи одне одного. У нас з Владом все інакше. Кожен із нас досить імпульсивна особистість і знайти спільну мову іноді навіть буває важко, проте завдяки любові та повазі один до одного, ми легко досягаємо компромісу і йдемо на поступки. Кохання для нас — це дійсно важка робота над собою, над своїм «я», адже у відносинах воно поступово зникає, а на зміну приходить те саме «ми». Справжнє кохання — це не безкінечні квіти та подарунки, пестливі слова і проведений час разом. Іноді життя виставляє свої правила. За цей період часу ми подолали багато і через це почали кохати одне одного тільки сильніше, бо кохати для нас — це віддавати з любов’ю, не чекаючи віддачі, це відчувати неймовірну віру в себе з боку коханої людини, це бути захищеним, це вміти приймати людину такою, як вона є, і те, що для тебе раніше було відразою в певних людях, зараз ти з захопленням насолоджуєшся цим у вчинках чи рисах своєї коханої людини. І коли ти знаходиш спільну за духом людину, поступово закохуючись в неї, тобі не хочеться ні на мить залишатись без її присутності. Коли Влад поряд, я щаслива і відчуваю ніби весь світ радіє разом зі мною. Кохати для нас — це бути горою один за одного, це бути прикладом, бути насамперед другом, це коли ми відпочиваємо не один від одного, а разом від усіх. Ми захоплюємось подорожуванням, де пізнаємо світ і відриваємо для себе нові горизонти РАЗОМ. Я впевнена, що на долю нашого кохання спаде ще багато труднощів, проте я вірю, що разом ми здолаємо все. У нас своя історія кохання і надіюсь, що вона заповнить щасливі сторінки нашого життя ще на багато років вперед.

2 3 2

6. Семенюк Леся та Ігор. Ми одружені 12 років. Зустрічались всього 3 місяці.

3 1 2

За ці роки життя було різне, але ми намагаємось берегти один одного та поважати та цінити те що в нас є. Любов на нашу думку це ось ці маленькі люди, заради яких ми готові на все.

3 2 2

7. Наша історія почалася 2 роки тому.

4 28

Що таке любов? Любов кожен з нас розуміє по-своєму... Любов — робота, безкорислива і радісна. Любов — сльози і щастя, це захват в очах, безсонні ночі, мрії... Закохана людина наділяє кохану людину найкращими якостями, недоліки вона просто не бачить...

8. Сергей и Инна. Знаем друг друга с 2002 года, но встречаться начали с октября 2013 года.

5 3 2

Любовь… Это нечто глубокое, которое переходит от влюблённости, которая чаще всего если есть, то не долго, и человек теряет интерес к друг другу… А вот любовь — это более фундаментальное чувство, оно уже сочетается и с уважением, и с желанием сделать что-то для человека… Нужное, приятное… Тебя тянет к человеку, будь он хоть и на расстоянии 1 м или 20 км от тебя… Иногда бывают разные и неприятные моменты, но это всё забывается с тем человеком… Внутри становиться светло и спокойно, когда рядом… Маленькие моменты которые украшают жизнь: улыбка, взгляд, иногда волнующий, иногда ласковый, простые слова, но действительно нужные: будешь дома, перезвони, как твои дела…

5 1 2

Всё это и много чего другого и есть любовь… У каждого она своя…

5 2 2

9. Олександр та Альона Погребняк. Ми разом 6 років. Одружені 2 роки.

1 2 1

Кохання — це наше маленьке щастя... Щастя разом чекати першого кроку, першого зубчика, першого слова...

1 3 1

10. Івченко Сергій та Олена. Ми разом 1 рік.

2 1 1

Love is для нас — це залишатись разом не дивлячись на труднощі, відстань між нами і війну...

2 3 1

11. Мене звати Крістіна, а мого чоловіка звати Андрій. Ми разом вже більше 4-х років.

3 1 1

Любов для нас — підтримка, ніжність, пристрасть, повага, взаєморозуміння, гідність, істина, відповідальність, єдність та 2 діточок. Одружені, як перед людьми, так і перед Богом. Дуже хочемо перемогти. Love is....

3 2 1

12. Сачук Олександр Григорович та Юлія Петрівна. Ми разом 5 років.

4 1 1

Кохання — воно для кожного своє, воно настільки різне й щоразу неповторне... Для нас — це перша зустріч, перший погляд, перша і така незабутня розмова, довгоочіковані зустрічі та нестерпні розлуки, перші зізнання та обіцянка бути завжди разом, щоб не сталось, не тільки на папері, а й перед Богом... І найголовніше в Коханні — це сім'я, адже для цього ми живемо...

4 2 1

13. Владислав і Катерина. Ми 2 роки разом.

5 1 1

Кохання — це відчуття затишку на душі, бажання бути поряд, насолоджуватися обіймами, поцілунками, бути справжнім, таким як є. Головне — це кохання в житті: до природи, до самого себе, до коханої людини. Треба пам'ятати, що час швидкоплинний, ніхто не знає, що буде в іншому житті. Витрачати час на посмішки, поцілунки, на приємні слова один одному до кінця життя.

5 2 1

14. Вася та Альона. Разом пів року.

6 12

Кохання для нас — це коли ми разом щасливі.

15. Владислав та Оксана. Ми разом вже 2 роки.

7 1 1

Кохання — це взаємопорозуміння та повага один до одного, а також допомога та підтримка в скрутну хвилину!

7 3 1

16. Олександр і Тетяна. Ми разом 7 років.

8 1 1

Для нашої пари:

Любов — це, заваривши вранці чай,

Сказати лагідно: «Кохана, день новий стрічай».

Любов — це якщо серце шалено б'ється,

Коли коханий щиро сміється.

Любов — це вкрити ковдрою тихенько,

Коли вона вже спить так солоденько.

Любов — зустрічати його з роботи,

Забувши про всі домашні турботи.

Любов — це витирати її щасливі сльози,

Бо ти, нарешті, подарував мімози.

Любов — це бути вдячним дружині стократ,

Бо вона так вчасно подала домкрат.

Любов — це торкатися волосся коханого

І не помічати часу такого невблаганного.

Любов — це гріти її промерзлі долоні

І ніжно цілувати такі рідні скроні.

Любов — виховувати Сашу й Дашу всім на радість.

Любов — це зустрічати разом старість.

8 2 1

17. Артур і Аліна Гуртовенко.

9 2 1

Кохання — це блиск в очах, коли ти бачиш свою кохану половинку, це ті незрозумілі емоції щастя, які переповнюють тебе, коли ти її обіймаєш і розумієш, що в цей самий момент ти найщасливіший, і нехай ця мить продовжується вічно. 

9 1 1

18. azaz43276.7    

10 1 1

Любов — це триматися за ручки при температурі +30°С при цьому, не зважаючи на мокрі долоньки, казати другій половинці, що її тепло краще за сонце.      

10 2 1

19. Антонові Ольга та Олександр. Ми разом 8 років. Одружені 5 років. Щасливі батьки 3 роки.

11 2 1

Любов це: Любов росте в довгому очікуванні і гасне, швидко отримавши своє.

11 3 1

20. Віталій та Лілія. Ми разом майже 4 роки. На початку весни офіційно станемо сім'єю.

12 1 1

Кохання — це мати поруч людину, з якою ти хочеш прожити все життя, і мати міцну, щасливу сім'ю! Кохання — це просто бути разом і насолоджуватися один одним.

12 3 1

21. Артем і Аліна. Ми разом 5 років 4 місяці, одружені 1 рік 4 місяці.

13 3

Кохання — це довіра, підтримка, турбота та розуміння від людини, яка йде з тобою пліч-о-пліч впродовж твого життя не зважаючи на всі труднощі і негаразди. Кохання — це бездонне море почуттів, в яке пірнаєш з коханою людиною. Кохання — це коли разом у божевільній молодості, свідомій зрілості та спокійній старості. Кохати — це не значить любити, кохати — це дивитися в очі навпроти, і бачити в їх блиску лише своє відображення.

13 2 1

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати