сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський університет садівництва визнали лідером аграрної освіти України

  • Вівторок, 13 лютого 2018, 12:44

prijmalna-komisiyaУманський національний університет садівництва вийшов у лідери оновленого рейтингу Webometrics, що оцінює понад 24 тисячі вищих навчальних закладів світу.

Рейтинг Webometrics укладається з 2004 року однією з найбільших наукових установ Європи — Національною дослідницькою радою Іспанії. Про це йдеться на сайті УНУС.

За даними цьогорічного рейтингу аграрних ВНЗ України, УНУС посідає другу позицію серед двадцяти подібних освітніх установ. Загалом по Україні УНУС посів 38 позицію, а в загальносвітовому переліку  5125 місце.

«Даний показник є свідченням високого рівня діяльності нашого навчального закладу та значними перспективами розвитку на теренах як вітчизняного, так і світового ринку освітніх послуг», — зазначили у прес-службі УНУС.

При формуванні рейтингу діяльність освітніх установ оцінювали за показниками цитованості у мережі Інтернет і базі даних Scopus, а також за рівнем відкритості доступу користувачів до результатів досліджень і матеріалів, пов’язаних з усіма сферами діяльності навчального закладу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати