Брацлавські хасиди передали уманчанам ще один автомобіль швидкої допомоги

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Брацлавські хасиди передали уманчанам ще один автомобіль швидкої допомоги

  • Понеділок, 12 лютого 2018, 12:40

f5207093f4bafcb21c0c017e46b49f6e XLМіжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана та Єврейська громада Умані у співпраці із системою охорони здоров’я Ізраїлю забезпечили мікрорайон паломництва хасидів ще одним автомобілем швидкої допомоги.

Волонтери-парамедики надаватимуть екстрену медичну допомогу як в мікрорайоні паломництва, так і на території всього міста Умань. Медпрацівники є випускниками спеціальних курсів. Кожен з них забезпечений усім необхідним для допомоги постраждалим. Про це повідомив сайт «Умань медіа».

«Вже другий автомобіль швидкої допомоги був переданий в мікрорайон паломництва. Цього разу благодійну медичну допомогу надала ізраїльська служба спасіння "Іхуд Ацала". Поява в місті ще одного автомобіля волонтерської швидкої допомоги дасть можливість врятувати життя багатьох людей», — зазначається у повідомленні.

Автомобіль швидкої допомоги оснащений найсучаснішим обладнанням та укомплектований необхідними медичними препаратами. Завдяки цьому стане можливим надання якісної медичної допомоги європейського рівня. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати