В Уманському музучилищі пройде вечір пам’яті Віктора Гриневича

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському музучилищі пройде вечір пам’яті Віктора Гриневича

  • Неділя, 11 лютого 2018, 15:36

1202201812 лютого о 15.30 в Уманському обласному музичному училищі ім. Порфирія Демуцького пройде вечір пам’яті Віктора Гриневича (19.01.1953 - 20.02.2017 рр.) — колишнього викладача та керівника естрадного оркестру.

В програмі — виступи випускників та викладачів відділу оркестрових духових та ударних інструментів, а також естрадного оркестру. Про це йдеться на сторінці Уманського обласного музучилища у соцмережі Facebook.

Віктор Гриневич був викладачем вищої категорії та методистом відділу. Працював в училищі з 1992 року. Він зарекомендував себе знаючим, грамотним, досвідченим викладачем з фаху. Студенти його класу щорічно здобували перемогу на конкурсах різного рівня.

Випускники класу Віктора Гриневича навчаються в ВУЗах України, працюють в провідних колективах України та ведуть викладацьку роботу в музичних школах та закладах культури області та України.

Віктор Гриневич керував естрадним оркестром училища, який з 2005 року набув статусу навчальної дисципліни. Оркестр став постійним учасником концертів в місті, районі та обласному центрі. Також Віктор Гриневич був керівником ансамблю брас-квінтет.

За сумлінну працю та високопрофесійну підготовку фахівців Віктор Петрович неодноразово нагороджувався почесними грамотами та дипломами різних ступенів Черкаської обласної державної адміністрації та Уманської обласної ради.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати