сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Підлітка з Умані засудили на три роки за крадіжку телефонів

  • Субота, 10 лютого 2018, 13:04

881b2a0aac1d885282c1bc9b9b16b0d8Неповнолітній хлопець з Умані разом з однолітком з Христинівки викрав з магазину «Експрес ремонт» бувші у використанні телефони, карки поповнення рахунку, гарнітури до мобільних телефонів та 2140 грн.

За інформацією Уманської місцевої прокуратури, підлітки заподіяли підприємцю шкоду на суму 14 тис. 102 грн.

«Встановлено, що хлопці незаконно проникли до приміщення магазину "Експрес ремонт", звідки здійснили крадіжку бувших у використанні мобільних телефонів марок "Самсунг" та "Леново", карток поповнення рахунку операторів мобільного зв’язку "МТС" та "Лайф", гарнітури до мобільних телефонів та грошових коштів в сумі 2140 гривень», — зазначається у повідомленні.

Вироком суду неповнолітніх засуджено до 3 років позбавлення волі за ч. 3 ст. 185 КК України — таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана із проникненням у приміщення.

Дослідивши обставини справи та дані, що характеризують неповнолітнього уманчанина, суд звільнив його від відбування покарання, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік. Підліток з Христинівки відбуватиме покарання у повному обсязі.

«Вказаний злочин хлопці вчинили у зв’язку із бажанням отримати "легкі гроші". Сподіваємося, що даний випадок стане для них уроком», — зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати