В Умані засудили злісного неплатника аліментів

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані засудили злісного неплатника аліментів

  • Четвер, 08 лютого 2018, 15:39

12426376 lУманський міськрайонний суд визнав винним уманчанина, який ухилявся від сплати аліментів, та призначив йому покарання у вигляді одного року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, 6 лютого вироком Уманського міськрайонного суду жителя міста Умань визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 Кримінального кодексу України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей — аліментів).

«34-річний чоловік, маючи малолітнього сина, попри рішення суду злісно ухилявся від сплати аліментів, не надавав матеріальної допомоги на утримання дитини, попри те, що працював, у зв'язку з чим загальна заборгованість склала — 10970,15 гривень», — зазначається у повідомленні Уманської місцевої прокуратури.

Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в даному кримінальному провадженні здійснювала Уманська місцева прокуратура. Поки що вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати