сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Села Уманського району активно беруть участь у конкурсі снігових скульптур

  • Субота, 03 лютого 2018, 11:11

dmitruski3З 23 січня по 11 лютого 2018 року в Уманському районі триває конкурс снігових скульптур «Сніжний сад». Організатори заходу прагнуть таким чином заохотити дітей проводити більше вільного часу на свіжому повітрі та розвивати власні творчі здібності.

Першими учасниками конкурсу «Сніжний сад» стали вихованці Дмитрушківського філіалу Бабанської музичної школи. Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації. 

dmitruski1

Діти представили журі дві композиції. Перша — традиційна українська хата, яка уособлює Україну.

dmitruski4

Друга — ангел із пишними крилами, який охороняє Україну від війни та всього лихого. 

dmitruski

За сприяння Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, діти із категорійних сімей села Родниківка також долучилися до конкурсу.

rodnykivka

«На території навчального закладу Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів діти виліпили зі снігу композицію, якій дали назву "Гостинці від сніговика". В процесі ліплення скульптур діти отримали масу задоволення та активно проявили свої здібності», йдеться у повідомленні Уманської райдержадміністрації.

rodnykivka1

rodnykivka2

До участі у конкурсі «Сніжний сад» також долучилися вихованці Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

ladizin-schkola-internat

«Під час створення різноманітних зимових скульптур учні під керівництвом педагогів влаштували своєрідне змагання між класами, що сприяло їхньому згуртуванню та розвитку кожної дитини», — зазначили у прес-центрі Уманської райдержадміністрації.

ladizin-schkola-internat1

ladizin-schkola-internat3

ladizin-schkola-internat4

Викладачі Ладижинської дитячої музичної школи та директор краєзнавчого музею села Ладижинка також вирішили долучитися до оголошеного конкурсу.

ladizinka-other

ladizinka-other1

ladizinka-other2

Ятранівка не залишилася осторонь і також приєдналася до конкурсу снігових скульптур.

yatranivka

yatranivka1

Нагадаємо, що конкурс відбувається за ініціативи голови райдержадміністрації Євгенія Данченка та за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

Усіх учасників конкурсу снігових скульптур «Сніжний сад» обіцяють нагородити призами.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати