В Умані судитимуть винуватця падіння крана на машину з п'ятьма людьми

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані судитимуть винуватця падіння крана на машину з п'ятьма людьми

  • П'ятниця, 02 лютого 2018, 11:35

11 mainУ 2016 році в Умані сталася страшна трагедія — монтажний кран «Уманського хлібоприймального підприємства» упав на автомобіль, що рухався вулицею Старицького. У машині знаходилося п’ять пасажирів. Двоє малолітніх дітей та двоє дорослих отримали важкі травми, одна жінка загинула.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, директор ТОВ «Уманське ХПП» не мав дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою та не дотримувався умов експлуатації монтажного крана. На момент проведення будівельно-монтажних робіт технічний стан крана був незадовільним, системи забезпечення безпеки роботи не працювали, були наявні дефекти частин та механізмів, а також розкомплектованість.

«20.04.2016 року близько 15 год. 00 хв. під час виконання будівельних робіт на території ТОВ "Уманське хлібоприймальне підприємство", що розташоване по вулиці Старицького, м. Умань, на проїжджу частину вулиці впала стріла монтажного крана. Причиною її падіння стало порушення вимог законодавства України щодо будівельних норм», — йдеться у повідомленні Уманської місцевої прокуратури.

31 січня 2018 року Уманська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора ТОВ «Уманське ХПП».

Дії посадовця кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, що спричинило загрозу загибелі людей, заподіяло шкоду здоров'ю потерпілих та загибель людини).

Зазначимо, що санкцією ч. 2 ст. 272 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати