сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Брацлавські хасиди знову прибрали сніг і збили бурульки у частині Умані — ВІДЕО

  • Четвер, 01 лютого 2018, 13:59

e17bf28887a04e7713039bc3ae638d41 XLМіжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана продовжує прибирання снігу в мікрорайоні паломництва в Умані. За кошти паломників-хасидів повторно було розчищено вулиці Пушкіна та Григорія Косинки.

Як повідомив сайт «Умань медіа», окрім снігоприбиральної техніки у мікрорайоні паломництва працювали робітники, які лопатами відкидали сніг, а також збивали з дахів бурульки.

За словами виконавчого директора МБФ імені Рабі Нахмана Саґі Бравермана, вулиця Пушкіна певною мірою є обличчям Умані. Дуже багато хасидів приїжджають в місто вперше. Коли паломники потрапляють на вулицю Пушкіна, в них формується уявлення як про Умань, так і про Україну в цілому.

«Тому ми очікуємо від влади сприяння принаймні в прибиранні снігу та благоустрою вулиць, які примикають до цього району. Сподіваємося, що влада буде з нами взаємодіяти. Ми готові зі свого боку також взаємодіяти з владою», — зауважив виконавчий директор МБФ імені Рабі Нахмана.

Саґі Браверман додав, що оренда снігоприбиральної техніки для розчищення мікрорайону паломництва обходиться благодійному фонду у 600-650 гривень за годину роботи.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати