Службовці «Уманьводоканалу» штучно завищили собі зарплати на 150 тис. грн

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Службовці «Уманьводоканалу» штучно завищили собі зарплати на 150 тис. грн

  • Середа, 31 січня 2018, 17:01

11  182 650x410Уманська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кількох кримінальних провадженнях щодо незаконних дій КП «Уманьводоканал». Зокрема, по привласненню та заволодінню чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, по одному із кримінальних проваджень встановлено, що з 16.12.2014 року директору КП «Уманьводоканал» виплачували надбавку за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 50% від посадового окладу. Крім того, з 1 грудня по 31 грудня 2015 року керівник підприємства отримував надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% від посадового окладу.

Обидві надбавки не були передбачені контрактом з директором КП «Уманьводоканал» від 16.12.2014 року. Таким чином, службові особи КП «Уманьводоканал» здійснили розтрату бюджетних коштів на загальну суму 41 946,01 грн.

«По іншому кримінальному провадженню встановлено, що службові особи КП "Уманьводоканал", діючи умисно, зловживаючи своїм службовим становищем, з метою розтрати бюджетних коштів завищили вартість виконання будівельних робіт одному з товариств на загальну суму 11 тис. 483 грн відповідно до акту приймання виконаних будівельних робіт за червень 2017 року», — зазначається у повідомленні Уманської місцевої прокуратури.

Відомості по даних фактах внесені Уманським ВП ГУНП в Черкаській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Санкцією ч. 2 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Крім того, службові особи КП «Уманьводоканал» умисно виплачували завищену заробітну плату окремим працівникам. Сума переплати — 107 тис. 863,26 грн.

Також «Уманьводоканал» завищив об’єми та вартість виконаних робіт щодо ремонту насосного агрегату машинного залу Уманського водогону в Білій Церкві за квітень та червень 2016 року та щодо підключення електродвигуна у машинному залі за серпень 2016 року. Державі було завдано збитків на суму 162 тис. 348 грн.

Відомості по даних фактах внесені Уманським відділом поліції ГУНП в Черкаській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Санкцією ч. 2 ст. 364 КК України передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх фактичних обставин справи. Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях взяло на контроль керівництво Уманської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, нещодавно Уманська місцева прокуратура встановила, що «Уманьводоканал» штучно завищив тариф на воду для уманчан.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати