сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Проти Уманської міської ради відкрито кримінальне провадження за неналежне прибирання снігу

  • Середа, 31 січня 2018, 14:50

usl23Уманська місцева прокуратура опрацювала численні публікації в Інтернеті, зокрема, і у соціальній мережі Facebook, щодо неналежного прибирання снігу в Умані в період сильних опадів 17-18 січня. У результаті було відкрито кримінальне провадження проти Уманської міської ради.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, на прибирання вулиць міста від снігу Уманською міською радою цього року було виділено понад 3 млн грн. Проте розчищення доріг не здійснювалися належним чином.

«Тому є підстави вважати, що службові особи Уманської міської ради, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснили привласнення або розтрату вказаних коштів», — зазначається у повідомленні Уманської місцевої прокуратури.

З метою перевірки зазначених фактів Уманською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх фактичних обставин справи.

Зазначимо, що санкцією ч. 2 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати