сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Уманьводоканал» штучно завищив тариф на воду для уманчан — Уманська місцева прокуратура

  • Вівторок, 30 січня 2018, 13:38

41338-1 largeУманська місцева прокуратура встановила, що «Уманьводоканал» шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах заволодів чужим майном. Зокрема, уманчани переплатили за водопостачання 450 тис. грн. Ці кошти привласнило собі вищезгадане комунальне підприємство.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, посадовці КП «Уманьводоканал» завищили повну собівартість води. Як наслідок, тариф на централізоване водопостачання в Умані було безпідставно завищено на суму близько 0,18 грн/куб. м. Таким чином, жителям міста було завдано збитків у сумі близько 450 тис. грн. Ці кошти привласнили посадовці «Уманьводоканалу».

Виявилось, що при формуванні тарифу «Уманьводоканал» не враховував об’єм і вартість води, що самостійно видобувається власними свердловинами, розташованими на території міста.

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо «Уманьводоканалу», відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах).

Санкцією ч. 4 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наразі проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення всіх фактичних обставин справи.

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях взято на контроль керівництвом Уманської місцевої прокуратури.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати