Уманська райдержадміністрація оголосила конкурс снігових скульптур

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська райдержадміністрація оголосила конкурс снігових скульптур

  • Вівторок, 23 січня 2018, 19:09

cavorro12Жителі міста Умань та Уманського району мають змогу взяти участь у конкурсі снігових скульптур «Сніжний сад». Усі учасники будуть нагороджені призами.

Нещодавній снігопад стане радістю для дітей та жителів Умані та Уманського району. Аби дітвора проводила більше вільного часу на свіжому повітрі, для неї організують конкурс снігових скульптур. У ньому також можуть взяти участь і дорослі. Про це йдеться на сайті Уманської райдержадміністрації.

«Вже скоро весна, але зима ще не полишає своїх володінь. Тож поки є сніг, з користю проведіть вільний час. З пухнастого і слухняного підручного матеріалу будуйте скульптури та цілі композиції. Захоплююче змагання покликане стати індикатором здібностей хлопчиків та дівчаток, а також усіх бажаючих жителів району», — зазначається у повідомленні.

Конкурс відбувається за ініціативи голови райдержадміністрації Євгенія Данченка та за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

Вже створено відповідне журі по визначенню переможців.

Скульптури оцінюватимуть за такими критеріями:

— відповідність обраній темі;

— оригінальність;

— композиція;

— якість виконання;

— приз глядацьких симпатій.

Місце і час проведення конкурсу: ваш населений пункт з 23 січня 2018 року по 4 лютого 2018 року. Оцінювання відбуватиметься під час виїздів журі у населені пункти на запрошення громадян.

Всі фото та відео снігових скульптур розмістять на сайті Уманської райдержадміністрації та на сторінці в мережі Facebook. Усіх учасників конкурсу обіцяють нагородити призами.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати