сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Для себе, коханих»: уманський виконавчий комітет замовив 100 блокнотів за 35 тисяч гривень

  • Середа, 17 січня 2018, 12:04

311

Після скандалу з ремонтом 2-х поверхів мерії, який обійшовся у майже 4 мільйони гривень, міська влада знову займається розтратою коштів з бюджету міста.

Виконавчий комітет Уманської міської ради нещодавно витратив 35 тисяч гривень на купівлю сувенірної продукції. 100 блокнотів по 350 гривень за штуку виготовлятимуть по спецзамовленню. На обкладинці кожного з них надрукують логотип та слоган міста.

Інформація про це розміщена на сайті публічних закупівель ProZorro. Тендер на суму 35 тисяч гривень виграв підприємець Харук Олександр Юхимович з Умані.

Не зважаючи на дефіцит коштів у місцевому бюджеті наприкінці року, міська влада дозволяє собі витрачати захмарні суми на канцелярію. Це при тому, що медичні та освітні заклади в Умані хронічно потребують додаткового фінансування.

35 тисяч гривень можна було використати з користю для уманчан, а не на придбання сувенірів «для себе, коханих».

За ці гроші можна було б купити цитрусові для школярів або забезпечити миючими засобами шкільні їдальні. Чи придбати вату, спирт і медрукавички для міської лікарні, аби лікарям не доводилося ледь не на колінах випрошувати їх у пацієнтів.

Цікаво, для чого десяти членам виконавчого комітету аж сто блокнотів. Мабуть, очільники міста планують записувати туди скарги уманчан — на неякісну воду, завищену вартість проїзду в маршрутках, нерегулярне вивезення сміття та недбалість комунальних служб.

Тоді очільникам міста і сотні блокнотів буде мало. Адже люди стомилися терпіти та все частіше висловлюють у соцмережах своє незадоволення бездіяльністю місцевої влади.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати