сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський військкомат оголосив про початок приписки до призовної дільниці

  • Вівторок, 16 січня 2018, 17:00

31З 4 січня по 30 березня триватиме приписка до призовної дільниці Уманського ОМВК Черкаської області громадян 2001 року народження. Явка також є обов’язковою для громадян старших років народження, які з якихось причин не пройшли приписку раніше.

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, котрі постійно або тимчасово проживають на території міста Умані та Уманського району.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

«Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці зобов’язані прибути до Уманського ОМВК за адресою: м. Умань, вул. Грушевського 12, в точно визначений час, маючи при собі визначені документи. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 30 січня 2018 року, маючи при собі документи які засвідчують особу», — йдеться у повідомленні.

Військовий комісар Уманського ОМВК полковник Борисюк О. А. зазначив, що на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки, та забезпечити їх своєчасну явку в Уманський військкомат.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати