В Уманському педуніверситеті презентували арт-проект «Платтьопис»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському педуніверситеті презентували арт-проект «Платтьопис»

  • Неділя, 14 січня 2018, 12:39

33В Уманському державному педагогічному університеті відбулася презентація арт-проекту «Платтьопис» відомого одеського дизайнера Володимира Уманенка за участю студентів факультету мистецтв.

Презентація арт-проекту проходила у актовій залі нового корпусу УДПУ. Ініціатором мистецького заходу була завідувач кафедри образотворчого мистецтва Ольга Музика.

Про це повідомив прес-центр УДПУ на офіційному сайті вищого навчального закладу.

31

«З творчим проектом дизайнера наші митці ознайомились на виставці в картинній галереї. Викладачі і студенти спеціальності "Образотворче мистецтво", поспілкувавшись із автором, з радістю прийняли його пропозицію "оживити" сукні, продемонструвавши їх на моделях»,— йдеться у повідомленні.

32

Підготовка до презентації тривала кілька днів. У ролі моделей виступили студенти спеціальності «Образотворче мистецтво», а також доньки викладачів УДПУ. Дівчата майстерно втілили образи-сукні, доповнивши їх створеними власноруч аксесуарами, макіяжем, зачісками та розписами.

34

«Це було справжнє дефіле  незабутнє, феєричне! Моделі хвилювались, адже досвіду демонстрування одягу на сцені вони не мали. Але всі добре справились із завданням! <…> Володимир Уманенко був присутній на показі особисто. Після демонстрації колекції митець розповів історію кожної сукні», — зазначили у прес-центрі УДПУ.

36

Організатори презентації висловлюють щиру подяку уманській художниці Дарині Дьомі-Пісній, адже саме завдяки їй студенти та викладачі УДПУ познайомились із Володимиром Уманенком.

35

Володимир Уманенко пошив першу сукню у 10 років для сестри, і до цього часу не полишає це заняття. Проект «Платтьопис» він започаткував у 1996 році, створивши серію білих суконь. У кожної сукні — своя історія, яка відображає внутрішній світ і стан жінки, і яку глядач бачить по-своєму. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати