В Умані відбувся різдвяний вертеп «Нова радість стала»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відбувся різдвяний вертеп «Нова радість стала»

  • Середа, 10 січня 2018, 21:03

667 січня біля головної ялинки Умані відбулося відкриття різдвяного вертепу «Нова радість стала». 

Ініціатором проведення вертепу стала відома уманська художниця Одарка Дьома-Пісна. Організацією свята займався відділ культури Уманської міської ради. Про це йдеться на сторінці виконавчого комітету Уманської міської ради у соцмережі Facebook.

62

З привітальним словом до присутніх звернулася Одарка Дьома-Пісна: «Різдво — це диво, любов, доброта та розуміння у наших серцях. Маючи у душі любов та турботу, ми зможемо зберегти та змінити цей світ. Щастя вам та вашим родинам. Здоров’я вам та вашим дітям. І нехай у вашому житті та житті ваших рідних трапляються чудові, неймовірні речі. Вертеп — це наш сімейний проект. Хоча це важко назвати проектом, адже це йшло від душі. Моя сім’я, мої друзі, я — ми усі разом створювали цей вертеп. Ми хотіли, аби кожен міг повірити в диво. Давайте вірити в дива, і дива будуть у нашому житті».

63

Уманчани та гості міста мали змогу відчути справжню атмосферу Різдва завдяки театралізованому оформленню вертепу. 

65

Відвідувачі мали змогу побачити виступи ансамблю «Дивограй» та «Дивограйчик» музичної школи №1, вокального чоловічого тріо «Гонта» та народного аматорського театру малих форм «Реверанс».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати