сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

ДТП в Умані: родичі загиблої вчительки вимагають справедливого суду над вбивцею

  • П'ятниця, 05 січня 2018, 10:27

2018-01-05 153409У 2016 році на пішохідному переході в Умані збили сільську вчительку Ніну Мелехіну. ДТП сталося на очах десятків свідків, проте суд над водієм досі триває. Родичі загиблої жінки у розпачі та не знають, де шукати справедливості.

У Ніни Мелехіної залишилося дві маленькі доньки, якими зараз опікується її чоловік. Після смерті дружини Сергій Мелехін все ще не може прийти в себе. Кореспонденти сайту podrobnosti.ua поспілкувалися з родичами загиблої вчительки. 

Пенсіонерка Наталя Олексіївна Панасенко розглядає фото своєї старшої дочки Ніни: «Ніякі роки не залікують. А діти? Чекають маму. Прийшла дитина після восьмого березня, після батьківських зборів, менша внучка, і плаче».

У своїх свідченнях водій автомобіля вказав, що їхав із допустимою швидкістю, а жінку на пішохідному переході просто не помітив. Справа про смертельне ДТП слухається уже понад рік, і весь цей час винуватець трагедії перебуває на свободі.

У лютому уманський суд має намір продовжити слухання і допитати свідків. Але родичі Ніни Мелехіної у справедливе рішення вже не вірять. Кажуть, надто вже затягують процес.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати