сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Для уманських школярів під час канікул проходить Тиждень науки та техніки

  • Середа, 03 січня 2018, 11:46

212-5 січня у приміщенні Уманської станції юних техніків пануватиме атмосфера творчого суперництва, ентузіазму, азарту і веселощів — там проходитиме Тиждень науки та техніки.

Проведення на базі СЮТ Тижня науки та техніки під час зимових канікул вже стало традиційним. Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

«До участі у новорічних розвагах та різноманітних майстер-класах працівники СЮТ запрошують учнів та педагогів закладів загальної середньої освіти міста, які мають бажання позмагатися, поспілкуватися, обмінятись досвідом та підтримати розвиток науково-технічної творчості дітей шкільного віку», — зазначається у повідомленні відділу освіти.

22

Основними завданнями Тижня науки та техніки є інтеграція школярів в наукове середовище, популяризація технічної творчості, залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування, а також пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей.

2 січня у рамках Тижня науки та техніки учасниками заходів стали близько 70 учнів ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №11, НВК «Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання» та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – колегіум». 

23

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати