Героя АТО з Уманщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Героя АТО з Уманщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

  • Понеділок, 01 січня 2018, 17:37

21Указом Президента України «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку» старший солдат Звездогляд Віталій Вікторович посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Нагороду було передано матері загиблого Героя, яка проживає у селі Косенівка Уманського району. Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації Черкаської області.

«Вічна слава Герою, який віддав своє життя за краще майбутнє нашої держави та за мирне небо для нинішнього та прийдешніх поколінь!», — йдеться у повідомленні.

24-річний Віталій Звездогляд загинув 10 червня 2017 року під час ворожого обстрілу населеного пункту Павлопіль Волноваського району Донецької області. Впродовж 2010-2011 років служив в Збройних Силах України. 2014 року вступив на контрактну службу до військової частини А1588 с. Розсішки. Згодом Віталія забрали служити у зону проведення антитерористичної операції. Він воював у складі 10 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади.

Раніше бійцю посмертно було присвоєно почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати