У районі паломництва хасидів в Умані пройшли тренування для парамедиків

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У районі паломництва хасидів в Умані пройшли тренування для парамедиків

  • Понеділок, 01 січня 2018, 17:16

11У мікрорайоні паломництва хасидів в Умані пройшли навчання для дев’яти новоспечених волонтерів-парамедиків. Аби перевірити їх вміння надавати екстрену медичну допомогу, було зімітовано дорожньо-транспортну пригоду.

Молодики, які нібито постраждали в результаті ДТП, отримали належну першу медичну допомогу та були доставлені до Уманської центральної районної лікарні. Там на них вже чекала бригада медиків, які у свою чергу показали злагоджену роботу. Про це повідомив сайт «Умань медіа».

«У 2017 році навчання пройшло 9 юнаків, які в силу свого молодого віку не могли визначитись, чим хочуть займатися в житті, і навчання відволікло хлопців від вуличних розваг. <…> Це вже друга група людей, які пройшли спеціальне навчання і відтепер можуть надавати екстрену медичну допомогу», — йдеться у повідомленні.

Випуск вже другої групи парамедиків в Умані — це спільна робота Ізраїльської національної медичної служби МАДА, благодійної організації Ацала Лельо Гвульот та Єврейської громади Умані.

Після завершення навчання волонтери-медики отримали посвідчення, які дають їм право надавати першу медичну допомогу, а також спеціальні сумки з обладнанням та медикаментами.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати