Вчителі фізики та біології шкіл Умані обговорили інноваційні підходи до навчання

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вчителі фізики та біології шкіл Умані обговорили інноваційні підходи до навчання

  • Середа, 27 грудня 2017, 13:49

22В Умані відбувся науково-методичний семінар учителів фізики та семінар-практикум учителів біології закладів загальної середньої освіти міста. На семінарах педагоги обговорювали інноваційні підходи до викладання своїх предметів.

Семінар-практикум учителів біології на тему «Формування оздоровчих компетентностей учнів на уроках біології та позакласній роботі через використання педагогічних інновацій» проходив у школі №8. Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

З доповіддю «Формування ціннісного ставлення до фізичного здоров’я шляхом використання творів мистецтва» перед учасниками семінару виступила Небикова Т. А., старший викладач кафедри біології та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету.

21

Вчителі біології побували на природничо-інтелектуальній грі-квесті «У пошуках істини» та грі «Ерудит», де змагались команди восьмикласників школи №8. Підготувала захід учитель біології Гаража І. В.

У роботі семінару взяв участь Красноштан І. В., кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри біології та методики її навчання УДПУ. Практичний психолог школи №8 Бурла В. В. провела для вчителів біології майстер-клас «Розвиток креативних здібностей педагога».

23

Науково-методичний семінар учителів фізики шкіл міста та науковців кафедри фізики та методики її навчання УДПУ на тему «Сучасні технології в організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики» проходив у стінах УДПУ.

З доповіддю «Інтеграція навчального процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів» виступила Плющ Т. М., методист з навчально-виховної роботи.

24

Про інтегративний підхід у підготовці вчителів природничих наук розповіли учасникам семінару Ткаченко І. А., доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, та Декарчук М. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання.

Досвідом роботи з проблеми семінару поділились з присутніми педагоги Мельник С. В., учитель фізики НВК №17 та Цапок Л. В., учитель фізики УСШ №12.

25

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати