Студенти та викладачі Уманського музучилища перемогли на фестивалях-конкурсах у Києві

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти та викладачі Уманського музучилища перемогли на фестивалях-конкурсах у Києві

  • Субота, 23 грудня 2017, 12:20

33117 грудня студенти та викладачі відділу хорового диригування Уманського обласного музичного училища ім. Порфирія Демуцького взяли участь у двох масштабних фестивалях-конкурсах у Києві.

Студенти та викладачі відділу хорового диригування Уманського музучилища отримали нагороди на XIII Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KIEV ART TIME-2017» та Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Різдвяні октави». Про це йдеться на сторінці навчального закладу у соцмережі Facebook.

31

Конкурсний день з вокалу в рамках «KIEV ART TIME» проходив у концертній залі Київського національного університету будівництва та архітектури. Близько 130 солістів та колективів у різних номінаціях виступили там зі своєю програмою.

32

Серед призерів «KIEVARTTIME» — студенти Онищук Максим (1 місце, академічний вокал, керівник Крочак А. Г.), чоловічий дует у складі Онищука Максима та Патика Ігоря (1 місце, естрадний вокал, керівник Крочак А. Г.), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Полонина» (1 місце, народний вокал, керівник Крочак А. Г), Кусливий Дмитро (3 місце, естрадний вокал, керівник Попадик Т. І.), вокальний ансамбль «Жютем» (3 місце, естрадний вокал, керівник Крочак А. Г.).

33

Спеціальним дипломом «Оксамитовий голос» були нагороджені Онищук Максим та Патик Ігор. Також учасники «KIEVARTTIME», які зайняли 1 місце, отримали сертифікати на безкоштовну участь в одному з фестивалів у Болгарії.

34

Цього ж дня в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбувся Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Різдвяні октави». Володарем гран-прі став неодноразовий переможець всеукраїнських вокальних конкурсів народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Полонина» (народний вокал, керівник Крочак А. Г.).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати