сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відкрили унікальну лабораторію якості молока

  • Вівторок, 19 грудня 2017, 13:11

moloko4На початку грудня в Умані відкрили першу в Україні незалежну лабораторію контролю якості молока та продуктивності тварин.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» було реалізовано за підтримки USAID та Асоціації виробників молока. На першому етапі послугами лабораторії зможуть скористатися члени в АВМ та понад 4000 приватних домогосподарств у Черкаській, Київській, Кіровоградській, Вінницькій та Херсонській областях. Після розширення мережі пунктів відбору молока лабораторія зможе обслуговувати майже всі ферми України. Про це повідомив сайт Agravery.com.

moloko2

«Ми надзвичайно горді тим, що відкрили тут лабораторію, адже співпраця виробників молока та уряду США ― це дуже важливо для обох сторін. Коли я побачив перспективи молочного сектору України, то зрозумів можливості нашої співпраці», ― сказав під час відкриття заступник директора Офісу економічного зростання, представник Місії USAID в Україні Стівен Ринецькі.

moloko5

Завідувач лабораторії Андрій Білан зауважив, що завдяки регулярному і систематичному аналізу проб молока від кожної корови господарства зможуть вчасно реагувати на зміну фізико-хімічних показників молока. Також фермери зможуть виявляти та оперативно корегувати помилки у годівлі, протоколах доїння та ветеринарному супроводі.

moloko6

Системний контроль якості сировини у незалежній лабораторії дозволить вітчизняним виробникам молока відповідати міжнародним стандартам якості та безпечності сирого молока.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати