сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Три счастливых дня», або як уманчан серед зими на 3 дні залишили без води та тепла

  • Субота, 16 грудня 2017, 23:19

d717e4743bf24fd11497fca75e8a2c25У ніч з 12 на 13 грудня через аварію на трубопроводі магістрального водогону «Біла Церква — Умань» більша частина Умані залишилися без водопостачання. Майже три доби уманчани були змушені купувати воду в пляшках та відчувати значні незручності у побуті.

Цими ж днями усі житлові будинки, під’єднані до котельні за адресою вул. Енергетична, 14Б, від’єднали від теплопостачання через аварію на теплоцентралі.

Адміністрація «Уманьводоканалу» розмістила у соцмережі Facebook повідомлення про аварію о п’ятій вечора 13 грудня — коли у місті вже не було води.

Уманчани скаржаться у соцмережі, що «Уманьводоканал» не вперше повідомляє про припинення водопостачання зі значним запізненням. Жителі міста зазначають, що підприємство часто навіть публікує інформацію заднім числом.

facebook4

Рекомендувати людям зробити запас води, коли з кранів вже навіть не крапає — для цього потрібен особливий цинізм.

Адміністрація «Уманьводоканалу» обіцяла повноцінно відновити водопостачання у місті вранці 15 грудня. Згодом час змінили на 12:00. Проте уманчани дочекалися води аж після 14.00, а у деяких районах — після 17.00.

facebook266

Через нездатність комунальних служб забезпечити належне реагування на аварійну ситуацію Умань паралізувало на три дні.

facebook3

Харчування, вологе прибирання та елементарна гігієна були неможливі на належному рівні. У сім’ях уманчан є малі діти, хворі, пенсіонери — усім їм довелося розплачуватися здоров’ям за бездіяльність комунальних служб.

Таке відчуття, що комунальники жителів міста і за людей не вважають.

facebook1

Жителі Умані обурені, адже щомісяця вони справно платять немаленькі суми за комунальні послуги. Куди, а точніше, у чию кишеню йдуть ці гроші?

Коли ми вже будемо отримувати якісні послуги, а не просто жити від відключення до відключення? Замало просто реагувати на аварії, які вже сталися, потрібно їх завчасно попереджувати!

Хотілося б, аби комунальні служби міста почали нарешті злагоджено працювати.

Редакції нашого сайту впродовж усіх трьох днів так і не вдалося зв’язатися з керівництвом міста з приводу критичної ситуації. Чекаємо на офіційні пояснення від міської влади.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати