сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройшов учнівський фестиваль з психології — ФОТО

  • Субота, 16 грудня 2017, 15:33

Festyval2Відділ освіти Уманської міської ради спільно з факультетом соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провів ІV Регіональний учнівський фестиваль з психології «Психологія в моєму житті. Сімейні стосунки. Мистецтво спілкування».

Фестиваль було проведено з метою поширення психологічних знань серед учасників навчально-виховного процесу, а також розвитку в учнів культури інтелектуальної діяльності, засвоєння культури міжособистісних стосунків у сім’ї та ефективного спілкування. Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

Festyval1

Участь у фестивалі з психології приймали учні 9-11 класів Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6-дошкільний навчальний заклад» та Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М. П. Бажана.

Festyval3

Команди-учасниці Фестивалю відзначили грамотами у таких номінаціях: «За цілеспрямованість, амбіційність та результативність в роботі», «За ефективну роботу і досягнення високих результатів», «За вміння досягати успіху та креативність», «За творчий підхід, оптимізм, високий командний дух».

Festyval4

Крім того, учні отримали сертифікати на безкоштовне проходження профдіагностичного тестування та солодкі подарунки.

Festyval5

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати