сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському педуніверситеті відзначили День Нейтралітету Туркменістану

  • Четвер, 14 грудня 2017, 10:09

turkmenistan1В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулось засідання круглого столу, присвячене святкуванню Дня Нейтралітету в Туркменістані.

Захід проходив в Українсько-туркменському культурно-освітньому центрі УДПУ. Під час проведення круглого столу студенти мали змогу заслухати доповідь студента ІІ курсу факультету іноземних мов Даянча Токлиєва про історію та традиції святкування Дня Нейтралітету в його рідній державі. Про це повідомив прес-центр УДПУ.

turkmenistan2

За словами директора Центру, кандидата географічних наук, доцента Олександра Лаврика, хоча туркменські студенти й перебувають далеко від Батьківщини, та свято шанують традиції свого народу.

turkmenistan3

Довідка:

12 грудня 1995 року сесія ООН прийняла резолюцію, згідно з якою Туркменістан визнаний нейтральною державою. Це означає, що Республіка не бере участі в збройних конфліктах, не втручається у внутрішні справи інших держав. У Туркменістані в цей день проходять святкові заходи — концерти, виставки, акції. У столиці країни Ашхабаді покладаються квіти до Монумента нейтралітету — символу вірності туркменського народу ідеалам добра і миру.

turkmenistan4

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати