сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

КЗ «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» став комунальним підприємством

  • Середа, 13 грудня 2017, 15:08

Med-min

Комунальний заклад «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» реорганізували в комунальне підприємство.

6 грудня на прес-конференції під назвою: «Реформування первинної медико-санітарної допомоги в місті» про це повідомив начальник відділу охорони здоров’я Уманської міської ради Ігор Григоренко.

Це дасть можливість медичній установі самостійно формувати кадрову структуру закладу охорони здоров’я, розпоряджатись фінансами та  активами, на відміну від інших бюджетних медичних установ.

Як повідомив головний лікар Уманського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Васильчук, майже 80% всіх медичних проблем, з якими звертаються пацієнти, в змозі вирішити лікарі первинної медико-санітарної допомоги, а при необхідності направити пацієнта на вторинний чи третинний рівень.

У рамках реформування передбачено підписання декларації із громадянами та вибір лікаря, що планується провести у перехідний період з лютого 2018 року до 01 липня 2018 року.

Люди матимуть змогу укласти угоди з тим лікарем, який на їх думку надасть кращі медичні послуги.

Особи, які з певних причин не заключили декларацію на перехідному періоді, й надалі отримуватимуть медичну допомогу за дільничним принципом, як і раніше. Але, за надану медичну послугу передбачається механізм оплати пацієнтом.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати