Прокуратура розкрила махінації відділу освіти Уманської райдержадміністрації

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Прокуратура розкрила махінації відділу освіти Уманської райдержадміністрації

  • Понеділок, 11 грудня 2017, 12:11

palyvo1Уманська місцева прокуратура знайшла порушення у діяльності відділу освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації. За сприяння правоохоронців до бюджету повернеться понад 415 тис. грн.

Уманська місцева прокуратура встановила порушення вимог ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» у сфері публічних закупівель товарів, робіт і послуг для потреб дітей в мережі Інтернет на веб-сайті «Prozorro». Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Як з’ясувалося, відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА провів відкриті торги щодо закупівлі твердого палива. За результатами торгів було укладено договір про закупівлю з переможцем аукціону.

«В подальшому замовником та постачальником було укладено додаткові угоди до договору, кожного разу із збільшенням ціни за одиницю товару на 10% без зміни суми самого договору, при цьому жодним чином не обґрунтовано та документально не підтверджено, в зв’язку з чим порушено вимоги Закону України "Про публічні закупівлі"», — йдеться у повідомленні Уманської місцевої прокуратури.

Через укладання вищезазначених додаткових угод з бюджету було надміру та безпідставно сплачено понад 415 тис. грн. Це негативно вплинуло на видаткову частину бюджету.

Уманська місцева прокуратура подала до Господарського суду Кіровоградської області позов про визнання недійсними додаткових угод до договору про закупівлю товару та про повернення безпідставно сплачених коштів в сумі понад 415 тис. гривень. 5 грудня позов був задоволений у повному обсязі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати