Вчителі уманських шкіл обговорили проблему виховання патріотизму в дітей

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Вчителі уманських шкіл обговорили проблему виховання патріотизму в дітей

  • Неділя, 10 грудня 2017, 13:00

patriot27 грудня в Умані пройшов семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» та «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань») з теми «Формування громадянської активності учнів, їх готовність до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій».

Семінар-практикум проходив на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14. Про це повідомив на своєму сайті відділ освіти Уманської міської ради.

«Питання патріотичного виховання молоді завжди було і залишається одним із найважливіших. Патріотичне виховання — це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Досвід роботи шкіл показує, що виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано та наполегливо», — йдеться у повідомленні відділу освіти.

patriot1

Під час семінару-практикуму Беженар М. В., учителька предмету «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань») ЗОШ №14 провела презентацію з теми «Використання потенціалу предмету «Захист Вітчизни» щодо формування громадянської активності молодого покоління». Вчителька описала, за якими основними напрямами здійснюється військово-патріотичне виховання у школі, та ознайомила присутніх з рекомендаціями для батьків щодо патріотичного виховання дітей у сім’ї.

Для учасників семінару-практикуму була проведена екскурсія в кімнату Бойової слави та рекреації школи. Також вчителів запросили на конкурс інсценізації військово-патріотичної пісні, у якому взяли участь учні 9-11 класів.

patriot3

Учителі ЗОШ №14 Ткач Ю. А. та Беженар М. В. підготували для учасників семінару-практикуму відео-калейдоскоп з теми «Методичні прийоми з формування практичних компетентностей на уроках предмету «Захист Вітчизни».

«Під час перегляду відеофільму учителі коментували виконання учнями практичних навичок та основних нормативів, дії у надзвичайних ситуаціях», — повідомив відділ освіти Уманської міської ради.

Під час підведення підсумків семінару учителі зазначили, що для виховання справжніх патріотів України потрібно забезпечувати гармонійне співвідношення різних методів виховання учнів, які у майбутньому будуть без вагань служити на славу Україні.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати