сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Гіпермаркет «Епіцентр» проведе ярмарок вакансій в Черкасах та Умані

  • Четвер, 07 грудня 2017, 17:12

TradeMastersЧеркаська обласна служба зайнятості повідомила про проведення Всеукраїнського ярмарку вакансій. Зокрема, жителі регіону матимуть змогу отримати роботу в гіпермаркетах «Епіцентр К» в Черкасах та Умані.

Всеукраїнський ярмарок вакансій розпочнеться об 11 годині ранку 8 грудня 2017 року та буде проходити одночасно в гіпермаркетах «Епіцентр К» усіх регіонів України. На Черкащині відповідний ярмарок відбудеться у Черкасах та Умані. Про це повідомив сайт procherk.info з посиланням на Черкаський обласний центр зайнятості.

Всеукраїнський ярмарок вакансій організований Державною службою зайнятості спільно з Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» в рамках проекту «Живи та працюй в Україні».

Організаторами заходу на Черкащині виступив Черкаський обласний центр зайнятості, Черкаський міський центр зайнятості та Черкаський районний центр зайнятості. Метою заходу є укомплектування актуальних вакансій в гіпермаркеті «Епіцентр К» та широке інформування населення про послуги служби зайнятості.

Усі охочі отримають можливість:

— проконсультуватися з фахівцями центрів зайнятості щодо питань працевлаштування, навчання за сприяння служби зайнятості, стажування безпосередньо на робочому місці тощо;

— навчитися складати резюме або відеорезюме;

— пройти психодіагностичне тестування з метою професійного визначення.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати