сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Червона сова»: в Умані знайшли 14-річну жертву нової суїцидальної гри

  • Четвер, 07 грудня 2017, 14:00

sova1На території України набирає популярності нова суїцидальна гра «Червона сова». Принцип гри скопійований з сумнозвісних «Синіх китів». Одну з жертв «куратори» направили для виконання завдання в Умань.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив про те, що в Україні набирає популярності нова суїцидальна гра. «Червона сова» ледь не вбила 14-річну Леру з Києва. Дівчинка зникла з дому, а на наступний день її знайшли в Умані.

«Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій. За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова". Чекаємо підтвердження», — написав Микола Кулеба.

Уповноважений Президента України з прав дитини коротко описав принцип «Червоної сови». Спочатку дітей заманюють в гру. Тоді надсилають їм посилання, після переходу за яким «куратори» дізнаються приблизне місцеперебування учасника. Потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання, її залякують, що знають адресу і приїдуть до неї на «розбірки».

Серед основних завдань — постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення «кураторів», які вони надсилають 24/7, а також дивитися психоделічні відео посеред ночі. Микола Кулеба зауважив, що після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорячи про те, що відбувається з психікою дітей. Крім того, підлітків змушують слухати аудіозаписи з «потойбічного світу».

Микола Кулеба звернувся до батьків, аби ті особливо уважно стежили за поведінкою своїх дітей. Основними ознаками участі в «групах смерті» є відчуженість та втома, дитина постійно хоче спати, сидить в мережі посеред ночі, у неї з’являються порізи на руках.

«Якщо ви помітили ці прояви у дитини — не дорікайте і не кричіть на неї! Одразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри та захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт — зверніться до психолога!», — наголосив Микола Кулеба.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати