сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Студенти Уманського педуніверситету можуть продовжити навчання за кордоном

  • Неділя, 03 грудня 2017, 15:40

obmin3На факультетах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися зустрічі з координатором із міжнародного співробітництва, кандидатом філологічних наук, доцентом Ольгою Сушкевич.

Ольга Сушкевич впродовж двох тижнів ознайомлювала студентів різних факультетів УДПУ із програмами академічної мобільності. Студенти дізналися про можливості навчання за різними освітніми програмами у закладах вищої освіти Угорщини, Португалії, Франції, Чехії, Польщі та Китайської Народної Республіки. Про це повідомив прес-центр УДПУ.

obmin2

Під час одного із виступів Ольга Сушкевич процитувала Джима Рона, американського оратора та бизнес-тренера.

«Джим Рон колись писав: "Якщо Ви незадоволені тим місцем, яке займаєте ─ змініть його! Ви ж не дерево". Тож, якщо ти давно мрієш навчатись за кордоном, не бійся! Починай змінювати своє життя просто зараз!», ─ сказала Ольга Сушкевич.

obmin1

«Міжнародні програми обміну, закордонне стажування ─ чудова можливість збагатити себе новими знаннями, відкрити нові світи, впевнитись у власних силах», ─ зазначили у прес-центрі УДПУ.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати