сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Факультету дошкільної та спеціальної освіти УДПУ ─ чверть століття

  • Неділя, 03 грудня 2017, 11:41

doshfak81 грудня 2017 року факультет дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відсвяткував 25-річний ювілей.

Урочисте святкування 25-річчя факультету дошкільної та спеціальної освіти проходило в актовій залі УДПУ.

Ювілейній даті була присвячена виставка у фойє нового корпусу вишу. На ній були представлені праці вчених факультету та виставка творчих робіт науково-педагогічних працівників та студентів. Про це повідомляє прес-центр УДПУ.

doshfak1

На свято завітали ветерани педагогічної праці, викладачі, випускники факультету різних років, представники дошкільних навчальних закладів міста, а також почесні гості, представники структурних підрозділів, батьки та громадськість.

doshfak3

Концертну програму відкрили вихованці дошкільного навчального закладу №12 міста Умань. Діти виконали танок «З Днем народження».

doshfak5

За словами голови профкому університету Валентина Хитрука, факультет дошкільної та спеціальної освіти нині є потужним навчально-науковим підрозділом УДПУ, якому притаманний постійний творчий пошук та впровадження новітніх технологій в освітній процес.

doshfak2

«Ваш високий професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця ─ це вагомий внесок у розвиток сучасної педагогіки. Віддаючи належне значним здобуткам колективу факультету дошкільної та спеціальної освіти, переконаний, що не менш численні його перемоги ще попереду», ─ зазначив у вітальній промові голова профкому.

Від імені ректора УДПУ, професора Олександра Безлюдного, Валентин Хитрук вручив подарунковий сертифікат на розвиток матеріально-технічної бази факультету.

doshfak4

На святі згадали й про людей, завдяки яким у 1992 році був заснований дошкільний факультет, та які працювали над його становленням та розвитком. Зокрема, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України Володимира Кузя, який виступив ініціатором створення факультету.

doshfak6

Вітали на святковому заході й деканів, які свого часу доклали багато зусиль для розвитку факультету: Надію Рогальську, нині кандидата педагогічних наук, професора кафедри психології та педагогіки розвитку дитини; Олену Поліщук, кандидата педагогічних наук, доцента, заслуженого майстра народної творчості України; Світлану Попиченко, кандидата педагогічних наук, доцента, яка очолювала факультет 18 років.

doshfak7

«Факультет пишається своїми випускниками. Серед них ─ науково-педагогічні працівники нашого університету та інших вітчизняних закладів вищої освіти, вихователі, методисти, керівники дошкільних установ ─ величезна когорта педагогів, що присвятили своє життя вихованню наймолодших громадян нашого суспільства або ж формуванню кваліфікованих кадрів для дошкілля», ─ зазначили у прес-службі УДПУ.

doshfak10

Родзинкою ювілейного концерту став творчий експромт від ведучого Віталія Мельничука, який запропонував усім присутнім спільно виконати гімн факультету. Слова «Ми є дошфак» під акустичний супровід дружно співала вся глядацька зала.

doshfak9

Серед особливих гостей, які додали святу неймовірного драйву, була хореографічна студія «Крок вперед» (керівник ─ Вікторія Глобчак), вихованці якої подарували цікаві хореографічні композиції «Леопардики», «Шалені кактуси» та «Ой, мамо, люблю Гриця».

doshfak11

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати