сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Уманьавтодор» змусили повернути 172 млн грн за магістраль через Дніпро

  • Субота, 02 грудня 2017, 18:54

avtodor1Прокуратура Запорізької області домоглася, аби підприємство «Уманьавтодор» повернуло 172 млн грн авансу за роботи з будівництва магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області перераховувала «Уманьавтодору» державні кошти впродовж 2013 року в якості авансу за будівництво магістралі через Дніпро. Про це повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області.

«Однак, підприємством такі роботи не виконувалися та авансові платежі Службі автомобільних доріг у Запорізькій області не поверталися. У зв’язку з чим, прокуратура Запорізької області звернулась до суду з позовною заявою про стягнення з підприємства грошових коштів (авансових платежів) та штрафних санкцій», ─ йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури.

Суд першої інстанції розглядав цю справу впродовж трьох років. Було проведено низку судових експертиз на підтвердження позовних вимог. За результатами розгляду справи суд погодився з доводами прокуратури щодо безпідставного неповернення підприємством грошових коштів.

Рішенням господарського суду Вінницької області від 20 листопада 2017 року частково задоволено позов прокуратури Запорізької області в інтересах Служби автомобільних доріг у Запорізькій області до ПАТ «Уманьавтодор». Стягнуто на користь Служби автомобільних доріг у Запорізькій області неповернутих авансів у розмірі майже 172 млн грн та пені у розмірі близько 17 млн грн.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати