сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

04744

Інспекторка Уманської податкової ледь не сіла у тюрму через релігійні погляди

  • Субота, 02 грудня 2017, 16:27

vira1В Умані інспекторка податкової відмовилася подавати електронну декларацію. Через це її засудили до одного року позбавлення волі. Згодом вирок пом’якшили ─ на чиновницю тепер чекає рік іспитового терміну.

За словами інспекторки, її віросповідання не дозволяє отримати цифровий підпис. Вона переконувала суд, що через це не могла заповнити фінансову звітність онлайн. Своєї вини у неподанні електронної декларації інспекторка не вбачала. Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «ВІККА».

Коли інспекторка подала до Нацагентства декларацію про доходи у паперовому вигляді, там її запевнили в необхідності електронного документа. Однак інспекторка проігнорувала це, хоча мала змогу отримати цифровий підпис і без використання ідентифікаційного номера. Для цього достатньо було даних її паспорта. Тому суд визнав інспекторку винною. 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати