сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський гумор оцінили на фестивалі аграрної ліги КВН України

  • Понеділок, 27 листопада 2017, 18:19

kvn4Студентська команда КВН «Made in UNUS» з Уманського національного університету садівництва виборола бронзу на ХІІІ фестивалі аграрної ліги КВН України.

23 листопада на базі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся черговий фестиваль аграрної ліги КВН України. У ньому брала участь команда Уманського національного університету садівництва «Made in UNUS». Про це йдеться на офіційному сайті вищого навчального закладу.

kvn1

«Студентська молодь ніколи не знає спокою та постійно прагне розвиватися і відкривати щось нове. І наші всім відомі університетські гумористи ─ команда КВН «Made in UNUS» ─ не є виключенням», ─ йдеться у повідомленні прес-служби університету.

kvn2

У фестивалі цього року брали участь 6 команд із різних куточків України:

«Люстра» ─ Сумський національний аграрний університет;

«УТ-1» ─ Таврійський державний агротехнічний університет;

«Збірна аграрної академії» ─ Полтавська державна аграрна академія;

«Драстє» ─ Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва;

«Made in UNUS» ─ Уманський національний університет садівництва;

«Команда А» ─ господарі свята, Житомирський національний агроекологічний університет.

kvn3

Команди зіграли по два конкурси: під час візитки представляли жарти, музичні постановки та мініатюри на тему «Виставка досягнень», а під час імпровізації жартували на тему «Профорієнтація представників ВНЗ серед школярів».

kvn5

Перемогу на ХІІІ фестивалі Аграрної ліги КВН України отримали одразу дві команди: «Збірна аграрної академії» Полтавської державної аграрної академії та «УТ-1» Таврійського державного агротехнічного університету. Третє місце також розділили дві команди ─ «Люстра» Сумського національного аграрного університету та команда Уманського національного університету садівництва «Made in UNUS».

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати