Уманщина перевиконала план з набору призовників до армії

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманщина перевиконала план з набору призовників до армії

  • Понеділок, 27 листопада 2017, 15:29

prizov1У Черкаській області завершується призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. Визначене Кабінетом міністрів планове завдання з призовної кампанії у регіоні виконано на 96%.

27 листопада під час координаційної наради в Черкаській ОДА заступник обласного військового комісара Ігор Яшкін зауважив, що до кінця призову залишилося 3 дні. Про це повідомляє сайт infomist.ck.ua.

Серед кращих районів ─ Уманський, Драбівський, Кам’янський, Монастирищенський та Чигиринський, де виконано та навіть перевиконано завдання. Відстають від них Тальнівський, Чорнобаївський та Золотоніський райони, а також місто Золотоноша.

«По одному призовнику не дібрали Городище, Канів, Корсунь, Лисянка, Маньківка. Попрацювати потрібно і місту Черкаси, у них велике планове завдання, не вистачає ще 8 осіб», ─ сказав Ігор Яшкін.

Заступник обласного військового комісара попросив райони та міста за 3 дні організувати розшук, оповіщення та доставку призовників на збірні пункти, призовні дільниці та проведення медичних оглядів.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати