сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Гройсман меру Умані не указ: Олександр Цебрій самовільно підняв тарифи на тепло

  • Понеділок, 27 листопада 2017, 18:15

tsebriy12Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман роз’яснив, що у місцевої влади зараз немає жодних підстав підвищувати тарифи на комунальні послуги.

За словами Прем’єр-міністра, газ найближчим часом дорожчати не буде. Тому місцеві органи влади повинні проявити відповідальність і не підвищувати тарифи на комунальні послуги. Про це Володимир Гройсман заявив під час робочої поїздки до Полтавської області, як повідомляє сайт «Ліга. Бізнес».

«Підстав для зростання цін на газ немає. Також немає підстав для зростання тарифів. Тарифи ─ це пряма відповідальність місцевих органів влади», ─ наголосив Володимир Гройсман.

А тим часом міська влада в Умані чинить самоуправство. Нещодавно Виконком на чолі з мером Умані Олександром Цебрієм підвищив тарифи на тепло. Очільники міста зухвало проігнорували необхідність обговорити подорожчання з громадськістю.

Рішення про підняття тарифів на централізоване теплопостачання було прийняте Олександром Цебрієм та його «командою» одноголосно. Схоже, міська влада не вважає Умань українським містом, адже ігнорує приписи Прем’єр-міністра України.

Як вийшло так, що уманчани замість мера отримали дрібного царька? Адже Олександр Цебрій вважає місто «своїм». Як він скаже, так і буде. Що б там Прем’єр-міністр не говорив, Олександр Цебрій зробить по-своєму ─ так, як йому вигідно. 

 

Статтю підготувала журналіст

Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати