сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані мер Олександр Цебрій підняв тариф на тепло без згоди уманчан

  • Субота, 25 листопада 2017, 16:30

Tarif

23 листопада мер Умані Олександр Цебрій та очолюваний ним Виконавчий комітет Уманської міської ради без попереднього обговорення з громадськістю одноголосно підтримали підняття тарифів на тепло. Очільники міста вирішили таким чином залатати дірку в міському бюджеті.

 

Якщо раніше вартість послуги з централізованого опалення для споживачів із засобами обліку становила 1324,22 грн/Гкал (з ПДВ), то тепер уманчанам доведеться платити 1523,51 грн/Гкал (з ПДВ). Це на 15,1% більше. А за відсутності засобів обліку доведеться сплачувати 39,51 грн/кв.м замість 34,93 грн/кв.м. Тут подорожчання склало 13,1%.

Інформація про можливе підняття тарифів на тепло була опублікована у газеті «Уманська зоря» від 24 листопада. Там же зазначено, що впродовж семи днів з моменту публікації фізичні та юридичні особи можуть подавати свої зауваження та пропозиції щодо подорожчання.

zor

Натомість, ще до того як газети потрапили до кіосків, Виконком на чолі з мером швиденько голосують за подорожчання послуги централізованого опалення. Навіть не поцікавившись думкою громади. Такого неподобства немає у жодному місті України.

Міська влада переконує, що підняла тарифи, бо в «Уманьтеплоенерго» величезний борг за газ. Але чому прості уманчани, які вчасно сплачують за тепло, повинні витрушувати з кишень останні копійки? Щоб заплатити за боржників? Чи щоб приховати управлінські грішки Олександра Цебрія?

Судячи з усього, завдяки діяльності нинішнього мера у бюджеті Умані утворилася така дірка, яку вже нічим прикрити. От Олександр Цебрій та його «команда» і вирішили потрусити чесних уманчан. Сподіваючись, що люди знову промовчать і будуть слухняно платити по новому грабіжницькому тарифу.

Уманська міська влада давно звикла, що їй усе сходить з рук. Згадайте хоча б, як мер підняв тарифи на проїзд до 4,5 грн. Тепер ситуація повторюється. Спочатку Олександр Цебрій зриває опалювальний сезон і змушує уманчан майже три тижні мерзнути у власних квартирах. А потім нахабно піднімає тарифи на тепло.

А тим часом планується чергове підняття цін на проїзд у міських маршрутках. Цього разу до 6 гривень. Звісно, Олександр Цебрій, як колишній власник «Круїз-Авто», знайде виправдання й для цього подорожчання. Наживатися за чужий кошт меру Умані не звикати.

Нахабності Олександра Цебрія немає меж. Зарплата багатьох уманчан нижча за суму, яку потрібно віддавати за комунальні послуги. Де людям брати гроші, аби платити за новим тарифом за тепло?

Знаючи стан справ із зарплатами у місті та низькою якістю комунальних послуг, пан Цебрій продовжує обдирати як липку чесних уманчан. Людей, які посадили його у мерське крісло у надії, що після цього їх життя зміниться на краще.

Коли ви вже нажеретеся, пане Цебрій? Усьому є своя межа. І людському терпінню теж.

 

Статтю підготувала журналіст

Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати