сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти УДПУ зустрілися з відомою художницею Одаркою Дьомою-Пісною

  • Четвер, 23 листопада 2017, 15:31

odarka1В Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини відбулася зустріч з відомою уманчанкою ─ художницею Одаркою Дьомою-Пісною.

Викладачі кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмила Чвертко і Тетяна Корнієнко мали честь познайомити студентів із видатною художницею Одаркою Дьомою-Пісною. Зустріч була присвячена до Міжнародного дня студентів.

Про це повідомляє прес-служба УДПУ.

odarka2

«Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти зустрілися із відомою художницею, успішною та креативною уманчанкою Одаркою Дьомою-Пісною. На щиру розмову налаштовувала й сама атмосфера зустрічі, затишна й по-домашньому тепла», ─ йдеться у повідомленні.

odarka3

Дьома-Пісна зауважила, що успіху вона досягла завдяки наполегливій праці та оптимізму. Тільки через 15 років титанічної праці полотна уманської художниці визнав світ. За словами Одарки, аби досягнути успіху необхідно вірити у свої мрії, бути впевненим у собі, а також ділитися тим, що вмієш, з тими, хто цього потребує.

odarka4

Сьогодні на рахунку нашої землячки понад три сотні картин, два десятки виставок і конкурсів. Нині Одарка Дьома-Пісна входить до ТОП-50 провідних художників світу. Її роботи прикрашають виставкові зали не лише в Україні, але й за кордоном.

odarka5

«Варто починати мріяти, ставити цілі і йти до них, життя завжди повертається до нас так, як ми хочемо. І якщо кожен з нас повірить в те, що на якомусь етапі він стане видатним художником, ─ так і буде. Адже Всесвіт завжди дає нам можливість…», ─ сказала Одарка студентам.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати