сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

До суду скеровано обвинувальний акт щодо директора Уманського КП «Комунальник»

  • Середа, 22 листопада 2017, 16:38

komun20 листопада до суду направлено обвинувальний акт щодо директора КП "Комунальник" Уманської міської ради за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За даними досудового розслідування обвинувачений організував схему  поборів та одержання  неправомірних вигод, вимагаючи від  підприємця хабар у розмірі 15 тис. грн. за сприяння у безперешкодному наданні дозволів на розміщення трьох елементів вуличної торгівлі під час паломництва хасидів та святкування іудейського Нового року «Рош Ха-Шана».

У вересні директора КП «Комунальник» було затримано на отриманні хабаря у розмірі 200 $ CША.

 

Хто ж повірить, що директор підприємства вирішив провернути таку корупційну схему та надавати дозволи на торгівлю хасидам без згоди мера міста Олександра Цебрія. Парадокс, чи не так?

Наразі у справі фігурує тільки один учасник злочину. Пан Цебрій виявився в стороні.

 

Насправді керівник «Комунальника» міг збирати данину для «вышестоящего» Цебрія, а тепер буде за це розплачуватися.

Як повідомляє прокуратура міста Умань, згідно з ч. 3 ст. 368 КК України директору-хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати