сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Кращим студентам УНУС подарували подорож до Львова ─ ФОТО

  • Неділя, 19 листопада 2017, 13:50

lviv4За підсумками 2016-2017 навчального року в конкурсі «Краща академічна група Уманського НУС» перемогла 52-фм група факультету економіки і підприємництва спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

У нагороду за успіхи в навчанні та активну громадянську позицію студенти 52-фм групи отримали подарунок від адміністрації університету ─ туристичну подорож до Львова.

Про це повідомляє прес-служба УНУС на сайті навчального закладу.

lviv2

У рамках екскурсійної програми по Старому місту студенти оглянули Костел єзуїтів ─ першу пам’ятку стилю бароко у Львові. Потім вони відвідали Домініканський костел. В Аптеці-музеї студенти мали можливість придбати унікальні ліки та сувеніри, а біля ресторану «Гасова лямпа» ─ присісти за стіл поруч із винахідником Яном Зегом.

lviv5

За словами студентки 52-фм групи Катерини Бузиновської, Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької підкорив її одногрупників своєю неймовірною красою та величчю.

lviv6

Студентка зазначила, що під час екскурсії її група також відвідала греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, місця зйомок фільму «Д'Артаньян і три мушкетери», унікальну пам'ятку архітектури Домініканський костел та прогулялися по площі Ринок.

lviv7

«А ще ─ побачили Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, каплицю Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, Успенську православну церкву, в якій було висвячено Петра Могилу, залишки середньовічних мурів, які охороняли місто та почули історію захоплення міста шведами у 1704 р., побували в старому єврейському кварталі, побачили багато цікавих кав'ярень, почули безліч легенд, які з ними пов'язані. І, крім означеного, ще побачили найцікавіші заклади сучасного Львова, відвідали деякі з них та скуштували львівського шоколаду», ─ додала Катерина Бузиновська.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати