Студенти Уманського університету садівництва активно займаються волонтерством

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти Уманського університету садівництва активно займаються волонтерством

  • П'ятниця, 17 листопада 2017, 10:43

unnusСтуденти Уманського національного університету садівництва активно беруть участь у доброчинних акціях та займаються волонтерством. Нещодавно вони відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

На сайті УНУС зазначається, що розвиток волонтерського руху в університеті є яскравим проявом громадянського та морально-етичного виховання студентів.

unus

«Студенти факультету агрономії Уманського НУС тісно співпрацюють з волонтерськими організаціями, відвідують дитячі будинки та садочок для малозабезпечених сімей. Ними неодноразово проводились різноманітні благодійні акції», ─ зауважила Олена Черно, заступник декана з виховної роботи факультету агрономії.

unuss

Нещодавно студенти та куратор 14-ас групи Інна Рекул, з солодощами та фруктами, знову відвідали обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

uunus

«Вихованці та працівники закладу завжди радо зустрічають студентів. <…> Студенти розважали менших дітлахів, дружно і весело працювали зі старшими та отримали велике задоволення від зустрічі з дітьми та спільної праці», ─ сказала Олена Черно.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати