сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Уманьводоканал» повідомив, де в Умані 16 листопада не буде води

  • Четвер, 16 листопада 2017, 08:53

voda16 листопада з 9 ранку по вулиці Тичини, у мікрорайонах Лиса гора та ГРС, а також у частині будинків по вулицях Тищика, Європейська, Київська та Пролетарська будуть перебої у водопостачанні.

Комунальне підприємство «Уманьводоканал» на своїй сторінці у соцмережі Facebook розмістило оголошення про перебої у водопостачанні, які очікуються у деяких районах міста 16 листопада.

Зокрема, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт та ліквідацією прориву, з 09:00 до завершення ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання на вулиці Тичини. Також можливі перебої у водопостачанні мікрорайону Лиса гора.

Аварійно-відновлювальні роботи та ліквідація прориву трубопроводу будуть проводитися і на вулиці Дерев’янка. Тому з 09:00 і до завершення ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання або знижено тиск водопровідних мереж вулиць мікрорайону ГРС: Дерев’янка, Теплична, Короленка, Ватутіна, Нахімова, Ушакова, Індустріальна, а також прилеглих до них вулиць та провулків.

Крім того, 16 листопада УКП «Теплокомуненерго» з 09:00 до 17:00 проводитиме ремонтні роботи на мережах теплопостачання на вулиці Європейська.

На період проведення робіт буде відсутнє водопостачання в будинках: № 3-27 по вулиці Тищика; № 51, 53, 62, 64, 66, 68, 70 по вулиці Європейська; № 1-17 по вулиці Київська; а також на вулиці Пролетарська.

Адміністрація «Уманьводоканалу» наголошує, що по завершенню ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати