Уманські школярі визначаються з майбутньою професією під час ігор та квестів

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські школярі визначаються з майбутньою професією під час ігор та квестів

  • Вівторок, 14 листопада 2017, 14:38

roobota

Уманський міський центр зайнятості організовує квести, уроки та семінари, дні відкритих дверей та екскурсії на виробництва для школярів і студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

Мета Уманського міського центру зайнятості ─ допомогти дітям визначитися із майбутньою професією. Про це пише «Діловий регіон».

За словами директора установи Степана Фащевського, важливо запобігти безробіттю, а не долати його наслідки. Адже сьогодні за результатами опитувань та анкетувань кількість випускників без визначених професійних планів стабільно велика. 

robota

«На мою думку, основна причина цього ─ відсутність інформації про актуальні професії, стан ринку праці, а також незнання своїх особистісних психофізіологічних особливостей та здібностей»,─ сказав Степан Фащевський.

Нещодавно Уманський МЦЗ провів профорієнтаційний квест «Моя професія», у якому взяли участь 80 учнів. Крім цього, відбулося шість виїзних акцій центру зайнятості з використанням Мобільного центру профорієнтації. Це дозволило охопити понад 230 осіб.

robbota

На базі центру зайнятості проведено два Дні відкритих дверей для майбутніх випускників шкіл міста. На них учні мали змогу переглянути професіографічні путівники і тематичні відеоролики. Також випускники ознайомилися з навчальними закладами регіону та робітничими професіями, які можна отримати за сприяння служби зайнятості.

Крім того, центр зайнятості пропонує молоді пройти психологічне тестування щодо визначення професійних схильностей з використанням сучасних тестових методик.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати