сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Уманчан просять допомогти з оформленням книги про загиблих земляків-героїв АТО

  • Понеділок, 13 листопада 2017, 15:26

geroiРозпочалася підготовка до видання книги про уманських Воїнів Світла ─ наших земляків, які загинули в зоні АТО.

На початку листопада відбулося перше засідання редколегії. До її складу ввійшли письменники, краєзнавці, журналісти, філологи, історики Умані. Про це повідомляє виконавчий комітет Уманської міської ради.

«Обговорювалася концепція майбутньої збірки про захисників України ─ наших земляків, розподілено обов’язки щодо збору матеріалів про кожного загиблого. Йшлося також про вимоги до поліграфічного оформлення такої відповідальної колективної праці, основна мета якої ─ увічнення пам’яті загиблих, патріотичне виховання живих», ─ йдеться у повідомленні.

Члени редколегії пропонують усім небайдужим уманчанам взяти участь в оформленні майбутньої збірки. Ідеї щодо назви книги та змісту її обкладинки просять направляти у міський відділ культури.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати