В Умані стартують безкоштовні курси зварювальників

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані стартують безкоштовні курси зварювальників

  • Неділя, 12 листопада 2017, 17:18

gaz13 листопада Уманський міський центр зайнятості розпочинає навчання безробітних за спеціальністю «електрогазозварник» на замовлення роботодавців.

Готувати фахівців будуть на базі уманських навчальних закладів та в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Про це повідомляє «Діловий регіон».

За словами директора Уманського міського центру зайнятості Степана Фащевського, багато безробітних завдяки такому навчанню отримали гідну роботу, віднайшли стабільність у своєму житті та відчули себе успішними.

«Адже після навчання людина гарантовано працевлаштовується, а роботодавець отримує кваліфікованого фахівця», ─ додав Степан Фащевський.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на конкретне замовлення роботодавця.

Професійно-технічну освіту можна здобути за денною та індивідуальною формою навчання. Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації слухачі отримують відповідну кваліфікацію, розряд (категорію, клас) і свідоцтво про освіту державного зразка.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати