Маленькі уманчани взяли участь у виставці оригамі в Черкасах ─ ФОТО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Маленькі уманчани взяли участь у виставці оригамі в Черкасах ─ ФОТО

  • Неділя, 12 листопада 2017, 16:19

Oblasna-vystavka1Станція юних техніків міста Умані привезла на виставку оригамі у Черкасах 8 паперових експонатів, виготовлених руками маленьких уманчан.

7 листопада у Черкаському обласному Будинку вчителя відкрилася виставка «Мистецтво оригамі», яка об’єднала більш як 120 витворів мистецтва за темою «Подорож у світ води». Побачити експонати можна до 14 листопада. Про це повідомила прес-служба відділу освіти Уманської міської ради.

Oblasna-vystavka2

«Оригамі ─ це паперова поезія та оживлена геометрія. Це казка, яку створюють спільно дорослі та діти. Це можливість доторкнутися до таємничої японської культури з її непомітною, але такою привабливою чарівністю та загадковістю», ─ йдеться у повідомленні прес-служби.

Виставку проводять, аби популяризувати мистецтво оригамі в Черкаській області та ознайомити дітей з сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі.

Oblasna-vystavka3

Участь у заході прийняли вихованці гуртків «Оригамі» позашкільних навчальних закладів області: будинків дитячої творчості, станцій юних техніків, центрів технічної творчості.

Серед експонатів ─ 8 витворів мистецтва, виготовлених руками вихованців уманської станції юних техніків. «Творчі експонати пронизані безмежною фантазією, майстерним володінням технікою та тонким відчуттям кольору», ─ зазначає прес-служба відділу освіти.

Oblasna-vystavka4

На відкритті виставки методист станції юних техніків міста Умані, керівник гуртка «Паперопластика» Колесник Майя Сергіївна провела майстер-клас «Сувеніри на основі оригамі». Вона ознайомила присутніх з технікою виготовлення пеналу і скарбнички.

За сприяння розвитку мистецтва оригамі в області Колесник Майя Сергіївна отримала подяку від Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати