сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

doctor

Маленькі уманчани взяли участь у виставці оригамі в Черкасах ─ ФОТО

  • Неділя, 12 листопада 2017, 16:19

Oblasna-vystavka1Станція юних техніків міста Умані привезла на виставку оригамі у Черкасах 8 паперових експонатів, виготовлених руками маленьких уманчан.

7 листопада у Черкаському обласному Будинку вчителя відкрилася виставка «Мистецтво оригамі», яка об’єднала більш як 120 витворів мистецтва за темою «Подорож у світ води». Побачити експонати можна до 14 листопада. Про це повідомила прес-служба відділу освіти Уманської міської ради.

Oblasna-vystavka2

«Оригамі ─ це паперова поезія та оживлена геометрія. Це казка, яку створюють спільно дорослі та діти. Це можливість доторкнутися до таємничої японської культури з її непомітною, але такою привабливою чарівністю та загадковістю», ─ йдеться у повідомленні прес-служби.

Виставку проводять, аби популяризувати мистецтво оригамі в Черкаській області та ознайомити дітей з сучасними напрямами його розвитку в світовій культурі.

Oblasna-vystavka3

Участь у заході прийняли вихованці гуртків «Оригамі» позашкільних навчальних закладів області: будинків дитячої творчості, станцій юних техніків, центрів технічної творчості.

Серед експонатів ─ 8 витворів мистецтва, виготовлених руками вихованців уманської станції юних техніків. «Творчі експонати пронизані безмежною фантазією, майстерним володінням технікою та тонким відчуттям кольору», ─ зазначає прес-служба відділу освіти.

Oblasna-vystavka4

На відкритті виставки методист станції юних техніків міста Умані, керівник гуртка «Паперопластика» Колесник Майя Сергіївна провела майстер-клас «Сувеніри на основі оригамі». Вона ознайомила присутніх з технікою виготовлення пеналу і скарбнички.

За сприяння розвитку мистецтва оригамі в області Колесник Майя Сергіївна отримала подяку від Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати